Cinelights

Miluješ dobré filmy s úžasnými efektami?

Hoci je zvuk z domáceho kina príjemným spestrením, tá atmosféra z napínavej akčnej alebo sci-fi scény ostáva za plochou obrazovky…. Avšak len do momentu, kedy naštartuješ CINELIGHTS.

Čo je CINELIGHTS?

CINELIGHTS je dôvod, ktorý zmení tvoj pohľad na film. Skombinovali sme dômyselné zariadenie, ktoré prenáša svetelné efekty na základe zobrazenia farieb aktuálne vysielaného filmu a sadrokartónovú realizáciu interiéru ako dizajnový prvok. Výsledkom je unikátny kúsok obývačky každého milovníka filmu. Taký, ktorý si zamiluješ na prvý pohľad.

Pozri si ukážku

Ako funguje CINELIGHTS?

Zariadenie, dodávané ako súčasť realizácie, premieta do priestoru svetelné efekty na základe deja vo filme. Zobrazené farby tak preniknú do interiéru a navodia atmosféru scény, ktorá sa práve na obrazovke odohráva. Na vlastnej koži pocítiš hrôzy Armageddonu, strach z Freddyho Kruegera alebo nadšenie leva Alexa, keď sa vylodí na Madagaskare. Vďaka dizajnovému prevedeniu sa Cinelights stane súčasťou interiéru, ktorý dodá miestnosti šmrnc a nádych výnimočnosti. Jednoducho zapadne do konceptu zariadenia ako chýbajúci prvok skladačky.

Predstav si, ako…

  • sa v momente staneš súčasťou bojovej scény v prítmí zabudnutej uličky. Tvoja izba sa ponorí do tmy a atmosféra, kedy môžeš každú chvíľu očakávať úder protivníka, naberie na obrátkach…
  • v piatok zavoláš priateľov na tradičný hororový zážitok, avšak pozor! Tentokrát sa nebudete na scénach, kedy má hlavný hrdina bežať o preteky prezieravo smiať. Vďaka svetelným efektom, ktoré zahltia tvoju obývačku, budete všetci cítiť presne to strnutie svalov ako obeť vo filme.
  • romantické filmy vo dvojici naberú úplne iný rozmer, keď sa ako šibnutím prútika ocitnete vo svetle sviečok romantickej večere... a vzápätí o pár hodín neskôr vnímaš svetelné reflektory štadiónu pri zápase sezóny. Úplne ako naživo.

S Cinelights si toto všetko predstavovať nemusíš.

Môžeš to zažiť hoc aj každý deň. Priamo vo svojej obývačke.